Załoga

O NAS

Witamy w Giant Bułgarska!

Giant Bułgarska to dwunasty sklep sieci w Polsce. 282 m2 przestrzeni, zaaranżowanej według najnowszych standardów Giant Polska, podkreśla jakość i wymagania, jakim musi sprostać salon sieci premium plus. Poza rowerami marek Giant i Liv, Giant Bułgarska oferuje klientom także komponenty marki CADEX, najwyższej klasy serwis rowerowy i strefę Bike Performance Studio, gdzie klienci będą mogli m.in. dopasować swój rower do indywidualnych potrzeb.

LOKALIZACJA

Salon Giant Bułarska mieści się przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu - jednej z najsłynniejszych "piłkarskich" ulic Polsce, kilkaset metrów od stadionu Lecha Poznań. Przez salonem znajdują się miejsca parkingowe dla osób zmotoryzowanych. Klienci nie posiadający samochodu będą mogli dostać się do salonu liniami autobusowymi 145, 163, 191 i 193 (przystanek Rycerska) oraz dojechać ścieżką rowerową wiodącą wzdłuż ul. Bułgarskiej.

STREFY WEWNĄTRZ SKLEPU

282 m2 powierzchni sprzedażowej podzielono na strefy tak, aby klient nie miał najmniejszego problemu z poruszaniem się po salonie i w intuicyjny sposób mógł znaleźć interesujący go asortyment:

Strefa marki Giant zajmuje 176 m2. Wyodrębniono w niej sekcje rowerów szosowych, górskich, crossowych&gravel oraz rowerów elektrycznych, stale zyskujących na popularności. Strefa rowerów dziecięcych to wydzielona sekcja rowerów dla milusińskich, którzy także mogą wybrać coś dla siebie.
Kącik Champions Ride Giant, przedstawiający aktualne i historyczne sukcesy zawodowych kolarzy, jeżdżących na rowerach marki Giant, co podkreślone jest ekspozycją w tym miejscu najbardziej ekskluzywnego modelu w aktualnej kolekcji.
Strefy akcesoriów Giant i LIV zajmują 2 duże ściany, są w bardzo staranny i przemyślany sposób wyeksponowane na eleganckich spacewallach.

STREFA LIV

Na szczególne wyróżnienie zasługuje strefa Liv - pierwszej (i jedynej kompleksowej) marki rowerowej na świecie, dedykowanej wyłącznie kobietom. Przedstawicielki płci pięknej na powierzchni 37 m2 będą mogły znaleźć się w "swoim świecie kolarskim", gdzie elementy wyposażenia podkreślają delikatność, kobiecość, a zarazem stanowczość i niezależność współczesnych kobiet. Jesteśmy przekonani, że aranżacja strefy ułatwi wybór rowerów i akcesoriów, spełniających najwyższe wymagania kobiet.

Założona w 2008 roku przez dyrektora Giant Bonnie Tu jako część Giant Group, Liv tworzy innowacyjne rowery i osprzęt najwyższej jakości, odpowiednio dopasowany do potrzeb zarówno początkujących rowerzystek, jak i profesjonalnych zawodniczek. Celem Liv jest wspieranie wszystkich kobiet jeżdżących na rowerach.

SERWIS

Klienci Giant Bułgarska będą też mogli skorzystać z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Strefa serwisowa zajmuje 26 m2, wyposażona jest w najnowsze narzędzia i środki umożliwiające świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych. Projekt serwisu został optymalnie dostosowany do wymogów pracy mechaników i serwisantów.

ZAŁOGA

Wykwalifikowaną i doświadczoną załogę sklepu, składającą się z rowerowych pasjonatów, wyróżnia wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie.

Jeśli szukasz fachowej porady przy wyborze odpowiednich rowerów i akcesoriów –  nowy Giant Store to miejsce dla Ciebie.

Giant Bułgarska to unikalne połączenie dużej, profesjonalnie zaprojektowanej powierzchni sprzedażowej z jakością świadczonych usług oraz wiedzą i doświadczeniem personelu.